VÝROBA NÁBYTKU SCHILLER
Nuzířov 55 – vzorková prodejna, 666 03 Tišnov
mob.: 603 869 876
e-mail: nabytek.schiller@seznam.cz

O FIRMĚ

Firma STOLAŘSTVÍ SCHILLER se od roku 1994 specializuje na výrobu kuchyní a zakázkového nábytku na míru. Vyrábíme kompletní vybavení interiérů pro domácnosti, restaurace, penziony, hotely, školy a školky, firmy, zdravotnická a sociální zařízení, ordinace, sportovní kluby, prodejny apod. Vyrobíme Vám kuchyňské linky na míru včetně dodání vestavěných spotřebičů, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací sestavy, ložnice, postele, dětský nábytek, stoly, skříně, komody, konferenční a televizní stolky, předsíně, koupelnový nábytek, botníky, knihovny, police, vybavení obchodů stojany a regály i prodejní pulty, interiérové dveře včetně obložek apod. Plovoucí podlahy a obklady provádíme stejně jako u ostatního sortimentu včetně dopravy a montáže. Používáme dvířka dřevěná i foliovaná a kování značek BLUM, HETTICH A FGV.

Materiál na výrobu nábytku nabízíme v širokém výběru barevných odstínů. Z doplňkového sortimentu je v naší nabídce např. velmi oblíbený drátěný systém, sklopná šatní tyč, věšák na kalhoty a kravaty, výsuvný a prádelní koš, výsuv na boty, držák žehličky a prkna, plnovýsuvná zásuvka, držák na žehličku a na hadice od vysavače apod.

Na přání zhotovíme grafický návrh kuchyňské linky nebo vestavěných skříní a poradíme s výběrem materiálů.

Prioritou firmy je výrobek nejvyšší kvality za přijatelnou cenu a tudíž i spokojený zákazník. Spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli materiálu pro výrobu nábytku. Důkladná výstupní kontrola materiálů hotových výrobků spolu s precizností výroby zaručuje kvalitu i pro nejnáročnější zákazníky.