VÝROBA NÁBYTKU SCHILLER
Nuzířov 55 – vzorková prodejna, 666 03 Tišnov
mob.: 603 869 876
e-mail: nabytek.schiller@seznam.cz

REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER  - kompletní dodávka od jedné firmy

Abychom maximálně vyšli vstříc požadavkům zákazníků, nabízíme i kompletní přestavby a rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce bytového jádra patří k velkým zásahům v bytech, a vyžaduje několik profesí (zedník, instalatér, elektrikář, obkladač, podlahář apod.). Nemusíte shánět jednotlivé profese u různých firem – nabízíme Vám kompletní dodávku od naší firmy.

U takovýchto rekonstrukcí je potřeba důkladné přípravy a odborné konzultace se zákazníkem. Provedeme Vám zaměření, 3D návrh nového bytového jádra, kuchyňské linky, nebo koupelnového nábytku. Vybouráme bytové jádro, včetně odvozu a likvidace suti. Zbudujeme nové bytové jádro s kompletní dodávkou prací - vodoinstalace a odpady, elektroinstalace i s revizní zprávou, klimatizace (odvětrání), osvětlení, malířské a obkladačské práce apod.

Zajistíme Vám po konzultaci s Vámi veškeré vybavení a dodání sanitární techniky (vana, umyvadlo, WC, baterie, zrcadla atd.), obklady, dlažby, podlahy apod. Do takto zrekonstruovaného jádra Vám vyrobíme kuchyňskou linku, plovoucí podlahy, interiérové dveře včetně obložek a ostatního nábytku.

Vše včetně dopravy a montáže.