VÝROBA NÁBYTKU SCHILLER
Nuzířov 55 – vzorková prodejna, 666 03 Tišnov
mob.: 603 869 876
e-mail: nabytek.schiller@seznam.cz

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Pokud máte v plánu zrekonstruovat, nebo nově zařídit dům, byt či jiné prostory a chcete je mít účelně a prakticky vyřešené, tak ideálním řešením jsou flexibilní vestavěné skříně na míru. Jsou velmi praktické, levnější a dodají Vašemu prostoru očekávaný komfort. Vestavěné skříně na míru, které se skládají ze dvou částí - dveří svislých posuvných, nebo otevíracích a policového systému na míru umožňující efektivně využít místo v daném prostoru. Největší výhodou posuvných dveří je využití velkého úložného prostoru vestavěné skříně.

Vestavěná skříň na míru ideálně a prakticky vyřeší prostorové dispozice do ložnice, kanceláře, kuchyně, obývacího i dětského pokoje, předsíně, atypické místnosti apod. V porovnání s klasickými skříněmi získáte téměř o polovinu více úložného prostoru formou polic, zásuvek, šatních výsuvných tyčí apod. Vestavěnými šatními skříněmi lze vyřešit i tzv. "mrtvá místa", jako jsou výklenky, kouty, zkosené stropy, atypické prostory, nebo také velmi efektní předělení místnosti posuvným systémem, kterým se získá velká úspora místa.

Můžete si vybrat z široké palety materiálů a barev. V naší nabídce materiálů jsou i velmi oblíbená barevná skla a zrcadla, která působí nejen luxusním dojmem, ale navíc oživí a prozáří celou místnost. Zajištěna je i bezpečnost materiálů použitých na výrobu dveřních výplní vestavěné skříně. Všechna skla i zrcadla jsou podlepena bezpečnostní fólií.